iLife V5s Pro Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi Yorumları

Konu

Ilife V5s Pro Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi

Ilife HBV00000993MT Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi, vakumlama ve silme özellikleri ile evde çifte temizlik isteyen kullanıcıların yeni gözdesi oluyor.

Kolay ve Pratik Kullanım

V5s Pro, sahip olduğu ekstra güçlü emiş sistemi ile çöp, saç ve tozu kolayca vakumlamayı sağlamasının yanı sıra üründe bir de ıslak silme stili yer alıyor. Bu özellik sayesinde sert zeminlerdeki kiri ve tozu kolayca temizleme olanağı sunuyor.

Temizleme ve silme işlemlerini bir arada bulunduran ürün, temizlği kolaylaştırırken zamandan da tasarruf sağlıyor. Böylece süpürme işlemi bittikten sonra kullanıcıyı bir de  yerleri silme zahmetinden kurtarmış oluyor.

Geliştirilmiş fırçasız motor ile donatılan süpürge, maximum modunda 5 kat daha güçlü emiş sağlamayı vadediyor. Süpürge, bu sayede parke, laminant ve fayans gibi farklı zeminlerde de iyi performans sağlıyor.

Süpürgede yer alan otomatik temizlik modu, kenar temizlik modu,noktasal temizlik modu ve programlı temizlik modu ile ihtiyaçlarınıza en uygun modu seçmeniz kolaylaşıyor.

V5s Pro süpürge, sahip olduğu 350 metrekarelik mikrofiber temizlik bezi ile etkili bir temizlik sunarken suyun bezdeki dengesini de koruyor. Akıllı su tüketimiyle zemini koruyup, kirleri etkili bir şekilde çıkarmayı başarıyor.

 Performans

– V5s Pro, silme işlemi başladığında deliklerden belirli aralıklarla su damlatıyor ve temizlik bezinin sürekli ıslak kalmasını sağlıyor. Böylece silme işlemi, daha rahat  sağlanıyor.
– Süpürgede bulunan akıllı 300 ml tank, 80 dakika boyunca durmadan su damlatıyor ve bu sayede 180 metrekareye kadar temizleme alanına ulaşmayı sağlıyor.
– Ürünün akıllı damlatma sistemi teknolojili su deposu sayesinde makine, harekete geçtikten sonra hassas ve ıslak silme işlemine geçiş yapıyor. Makine durduğunda ise damlatmayı da durdurarak suyun dökülmesini önlemiş oluyor. Böylece suyun dengesini korumaya yardımcı oluyor.
– Ürün, şarjı azaldığında otomatik bir şekilde  şarj yuvasına kilitleniyor ve kendi kendini şarj etme imkanı sağlıyor.

Teknik Özellikler

Toz Torbası: Var
Hepa Filtre: Var
Kendini Şarj Etme Özelliği: Var
Otomatik Temizlik Modu: Var
Kenar Temizlik Modu: Var

Ürün kutusunda, cihazdan en iyi verimi almak adına gerekli yönlendirmelerin de bulunduğu ayrıntılı bir kullanma kılavuzunun yanı sıra garanti belgesi de yer alıyor.

Kısa Sürede Büyük Başarı

2010 yılından bu yana hizmet veren Ilife bir Ar-Ge şirketi olarak kurulmuş olan firma, robotik teknolojiler üzerinde çalışmalar geliştirerek hızla büyümeye devam ediyor.

Rahatlık İsteyenlere

Ilife V5s Pro Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi, temizlik yaparken rahatından ödün vermek istemeyen kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

 

 

Marka ILife
 

Ağırlık (kg) 2
Aşılabilir Engel 10 mm
Boy 76 mm
Çalışma Modu Sayısı 4
Çalışma Süresi 110 dk
Derinlik 306 mm
Emiş Türü Islak, Kuru
En 306 mm
EPA/HEPA Filtre Var
Kullanım Alanı Halı, Sert Zemin
Pil Tipi Li-ion
Renk Pembe
Siklon Filtre Yok
Su Tankı Kapasitesi (L) 0.3 lt
Şarj Süresi 5 Saat
Teknoloji Akıllı Navigasyon, Otomatik Şarj, Uzaktan Kumanda, Zamanlayıcı
Toz Kapasitesi 0.3 lt

Content retrieved from: https://www.hepsiburada.com/ilife-v5s-pro-elektrikli-akilli-ev-supurgesi-p-HBV00000993MT.

, Yorumcu 0 Yorum 375 0

Leave an answer