Fakir Robert Robot Süpürge Yorumları

Konu

Fakir Robert Robot Süpürge

Fakir Robert Robot şarjlı robot süpürge, hiçbir insan gücüne ihtiyaç duymadan bulunduğu bölgeyi tertemiz yapan bir robot süpürgedir. Birçok akıllı fonksiyona sahip olan süpürge, kullanıcıya büyük kolaylık sağlar.

Akıllı Navigasyon

Fakir Robert Robot şarjlı robot süpürge, sahip olduğu sensörler sayesinde bulunduğu ortamı, zemini, pisliği çok kolay bir şekilde algılar. Navigasyonu sayesinde ne tarafa gitmesi gerektiğini algılar. Merdiven, köşe ve herhangi bir engeli rahatça fark ederek ona göre hareket eder.

Her Noktada Temizlik

Fakir Robert Robot şarjlı robot süpürge, sahip olduğu döner fırça ve yan fırça ile hiçbir yer fark etmeksizin en zor alanlara bile ulaşır. Köşe, koltuk altları, masa altları gibi noktalara çok kolay bir şekilde ulaşır ve temizler. Barındırdığı UV ışığı fonksiyonuyla temizlediği alanda mükemmel bir dezenfeksiyon sağlar. 14,4 V NiMH çevre dostu bataryaya sahip olan süpürge, tam 2 saat boyunca çalışabilir.

Hayatı Kolaylaştıran Fonksiyonlar 

Fakir Robert Robot şarjlı robot süpürge, alıcısına birçok kolaylık sunar. Bunlardan biri uzaktan kumanda özelliğidir. Bu kumanda ile kişinin temizlik yapmak istediği zamana göre süpürge zamanı ayarlanır. Süpürge tek tuşla çalışma özelliğine sahiptir. Buna ek olarak şarjı bitmeye yaklaştığında kendini otomatikman şarj edebilir.

Ürün Faydaları:

  • İnsan gücü gerektirmeden mükemmel temizlik sağlar.
  • Her noktaya kolayca ulaşabilir.
  • Çalışması istenen saat önceden ayarlanabilir.
  • UV ışığı ile üstün bir dezenfeksiyon sağlar.

Teknik Özellikler:

Ses Seviyesi (dB): 62dB
Süpürge Türü: Robot
Toz Haznesi: Var
Çalışma Süresi: 120 dk

Kutu İçeriği

Fakir Robert Robot şarjlı robot süpürgenin kutusunda kullanım kılavuzu ve garanti belgesi dışında gösterge ışıklı şarj ünitesi ve şarj aleti, uzaktan kumanda, sanal duvar, temizleme fırçası, 3 adet yan fırça, 2 adet motor koruma filtresi, 2 adet temizleme bezi, 1 adet temizleme bezi tutacağı bulunur.

85 Yıllık Hijyen Uzmanı

Fakir, 85 yıldır ev temizliği ve hijyen dendiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Her an kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya yönelik ürünler üretmektedir.

Siz de evinizde hiç yorulmadan kusursuz bir temizliğe kavuşmak istiyorsanız Fakir Robert Robot şarjlı robot süpürgeyi gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

 

. Güçlü, 12 hücreli NiMH (nikel metal hidrit) batarya paketi, 14 V / 2,2 Ah . Sensörler tarafından otomatik kontrol edilme ve akıllı navigation sistemi – Merdiven ve köşeleri algılama – Engel algılama – Zemin dezenfeksiyonu için UV ışığı . Temzlemesi zor alanlara ulaşabilen yan fırça ve etkili temizlik sağlayan döner fırça . Programlanabilir temizleme zamanı . Otomatik şarj etme özelliği . Tek tuşla çalışma özelliği . İstenmeyen alanlara girmesini önlemek için sanal . 2 saat çalışma süresi . 2 hız ayarı . Düşük ses seviyesi 62 dB(A) Aksesuarlar: . Gösterge ışıklı şarj ünitesi ve şarj aleti . Uzaktan kumanda . Sanal duvar (bariyer) . Temizleme fırçası . 3 adet yan fırça . 2 adet motor koruma filtresi . 2 adet temizleme bezi . 1 adet temizleme bezi tutacağı

 

Marka Fakir
 

Ağırlık (kg) 3.2
Boy 87 mm
Çalışma Modu Sayısı 2
Çalışma Süresi 120 dk
Derinlik 320 mm
Emiş Türü Kuru
En 320 mm
EPA/HEPA Filtre Yok
Kullanım Alanı Halı, Sert Zemin
Pil Tipi NiMH
Renk Gümüş
Ses Seviyesi (dB) 62
Siklon Filtre Yok
Şarj Süresi 4 Saat
Teknoloji Akıllı Navigasyon, Otomatik Şarj, Sanal Duvar, Uzaktan Kumanda, Zamanlayıcı
Toz Kapasitesi 0.35 lt

 

Hatalı İçerik Bildir

Content retrieved from: https://www.hepsiburada.com/fakir-robert-robot-supurge-p-HBV0000023KVB.

, Yorumcu 0 Yorum 405 0

Leave an answer