Yorum Yap

Axen Zigana 32’’ 82 Ekran Uydu Alıcılı LED Ekran Yorumları

Axen Zigana 32’’ 82 Ekran Uydu Alıcılı LED Ekran

Yüksek kaliteli görüntüleri ve canlı renkleri ile televizyon izlemeyi daha keyifli bir hale getiren Axen 32’’ 200 Hz Uydulu Zigana Siyah LED Ekran, hafif ve ince tasarımıyla yaşam alanlarına zarif bir hava getiriyor. 1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip ekranı ile beklentilerin ötesine geçen model, ekran parlamasını önleyen yenilikçi teknolojisi ile balkon ve bahçe gibi dış mekanlarda da kullanılabiliyor. Mega Kontrast teknolojisi ile her ortamda canlı ve net görüntüler sunan Axen 32’’ LED TV, sahip olduğu görüntü güçlendirme teknolojileri ile görüntülere daha derin bir boyut getiriyor. Televizyon izlemek için kullanılmanın yanı sıra oyun konsolu olarak da kullanılan model, arka ışıklandırmaya sahip LED monitörü ile oyun severlerin tercihi oluyor.

Daha İnce Detaylar, Daha Renkli ve Parlak Görüntüler

  • 1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip HD ekranı ile gerçeğe yakın görüntüler sunan Axen 32’’ TV modeli, daha renkli ve daha parlak görüntülere ev sahipliği yapıyor. Ekrana yansıyan görüntüleri en ince detaylarına kadar kullanıcıya sunan model, en hareketli sahnelerde bile ekran titremesini engelliyor.
  • Arka panelindeki LED ışıklandırma sistemi sayesinde ekrana yansıyan tüm görüntülerin derinliğini ve netliğini arttıran Axen LED ekran, üstün kontrast özelliği sayesinde her kareyi gerçeğe yakın bir hale getiriyor.
  • Ekran netliğini en üst seviyeye taşıyan yenilikçi teknolojileri ile en karanlık ya da en parlak sahnelerin bile en ince detaylarına kadar ekrana yansıtılmasını sağlıyor.
  • Hem bekleme modunda hem de çalışırken düşük enerji harcaması nedeniyle tercih edilen televizyon modeli, çevre dostu bilinci ile beğeni kazanıyor.
  • Oyun konsolu olarak da kullanılabilen bir televizyon modeli olan Axen 32’’ LED ekran; görüntülerin donmasını, titremesini ve bozulmasını engelleyerek muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor.
  • 200 Hz görüntü tarama hızına sahip olan model, ekrana yansıyan her bir görüntüyü, sahne kaybı yaşatmadan detaylandırarak televizyon izlemeyi daha eğlenceli ve kaliteli hale getiriyor.
  • 50 Hz görüntü tarama hızı ile ekrana yansıyan her bir sahneyi en ince ayrıntısına kadar görüntüleyen model, sahne kaybı yaşanmasını önleyen teknolojisi ile televizyon izlemeyi çok daha keyifli bir hale getiriyor.

Teknik Özellikler ile Kaliteli Görüntüler

  • Ekran Boyutu: 32 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük: HD (1366 x 768)

Sahip olduğu USB ve HDMI bağlantı noktalarıyla cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi teknolojik cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen Axen 32’’ LED ekran,  daha verimli ve fonksiyonel kullanım sağlıyor. Kaynak farkı göz etmeksizin sıkıştırılmış sinyal teknolojisine sahip HDMI portu ile kullanıcılara evde sinema keyfi yaşatan model, yüksek kaliteli görüntüler ile farkını ortaya koyuyor. USB portu sayesinde kullanıcının favori film, müzik, resim ve diğer multimedya uygulamalarını depoladığı USB belleklere bağlanmayı kolaylaştıran Axen 32’’ LED ekran, dev ekranda izleme keyfi sunuyor. Bağlantı noktaları sayesinde yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde veri alışverişi sağlayan televizyon modeli; Word, Excel gibi çalışma dosyalarının ve PowerPoint sunumların daha büyük ekranda hazırlanmasına olanak sağlıyor.

Şık ve Zarif Tasarım

İnce ve hafif tasarımı ile yaşam alanlarına şık bir hava getiren Axen 32’’ LED ekran modeli, dahili uydu alıcısı ile ekstra kutu, kablo ve kumanda kullanımını ortadan kaldırıyor. Özel aparatları sayesinde duvara monte edilerek kullanılabilen Axen TV,  kullanım alanını genişleterek daha ferah yaşam alanları sunuyor. Fonksiyonel özelliği ile dikkat çeken standı, cihaza bağlanan tüm kabloların muhafazasını kolaylaştırarak gereksiz kablo kirliliğini ortadan kaldırıyor. Keskin ve akıcı görüntüler sunan yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra, özel ses sistemi tasarımı sayesinde ses çıkışlarında maksimum kalite ve yükseklik de sağlıyor.

 

 

 

 32’’ ZİGANA UYDU ALICILI LED 

ÖZELLİKLER

*32’’ 82 EKRAN
*200 HZ
* HD UYDU ALICILI
*HD READY 1366 X 768
*MEGA KONTRAST
*2 x 8 WATT SES ÇIKIŞI
*2 X HDMI
*VGA
*1 x USB (MEDİA PLAYER)
*AUDİO SES ÇIKIŞI
* COAX AUDIO  SES ÇIKIŞI
* YERLİ ÜRETİM
*2 YIL GARANTİ
 

Marka Axen
 

Ambilight Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 1366 x 768
Çözünürlük HD
Dahili Uydu Alıcı Var
DLNA Yok
Ekran Ebatı 32 inç / 81 cm
Ekran Formatı 16:9
Garanti Tipi Axen Garantili
Giriş / Çıkış Portları Scart, USB, VGA
Görüntü Tarama Hızı 200 Hz
Görüntü Teknolojisi LED
HDMI Girişleri 2
İşletim Sistemi Yok
Model Yılı 2016
Pc Bağlantısı Var
Scart Var
Ses Çıkışı 16 W
Smart TV Yok
Tuner Yok
Wi-Fi Yok

Content retrieved from: https://www.hepsiburada.com/axen-zigana-32-82-ekran-uydu-alicili-led-ekran-p-HBV000001DBZX.

, Yorumcu 0 Yorum 244 0

Yorum Yap