Yorum Yap

Axen TRAXLED024118700 24” 61 Ekran Uydu Alıcılı LED TV Yorumları

Axen TRAXLED024118700 24” 61 Ekran Uydu Alıcılı LED TV

Evinizdeki ikinci televizyon ihtiyacı için rahatlıkla tercih edebileceğiniz temel niteliklerle tasarlanmış Axen TRAXLED024118700 24” 61 Ekran Uydulu LED TV, ideal donanım özellikleri ve hesaplı fiyatıyla avantaj sağlıyor. 24 inç ekran genişliği ile oturma odanız, mutfak, balkon gibi diğer yaşam alanlarında ihtiyaç duyacağınız farklı bir televizyon ihtiyacını kusursuz biçimde karşılıyor. Axen 61 ekran LED TV ile artık salondaki büyük ekranda maç izlenirken dizilerin kaçırılması tarih oluyor.

Ergonomik ve Şık Tasarım

  • 24″ ekran tasarımına sahip Axen LED TV, küçük mekânlarda oldukça işlevsel bir kullanım sağlıyor. Hem stand üzeri hem de duvara asarak kullanabileceğiniz Axen televizyon modeli, ergonomik ebatlarıyla her köşeye rahatlıkla uyum sağlıyor.
  • Düz (Flat) ekran özelliği sayesinde her açıdan kusursuz görüntü netliği sunan Axen televizyonun, masaüstü ya da duvarda kullanımı fark etmeksizin başarılı bir seyir imkanı vadediyor.
  • Model 24 uydu sistemi ile tasarlanmış Axen TRAXLED024118700 24” 61 Ekran Uydulu LED TV, yerli ve yabancı yüzlerce müzik, film, haber ve belgesel yayınlarını evinizin konforlu ortamına getiriyor.
  • 1366 x 768 piksel çözünürlük özelliği, programları izlerken en ideal renk sıcaklığı ve netliğini sağlıyor.
  • 16:9 ekran formatı opsiyonu bulunan Axen televizyon, film ve dizileri sinematik bir deneyimle izleme imkânı sunuyor.
  • HD Ready görüntü kalitesi ile desteklenen Axen 24″ uydulu LED TV, film ve maç keyfinizi ikiye katlıyor. Daha canlı renk kalitesi ve daha fazla parlaklık sunan HD ekran, keyifli bir seyir imkanı sağlıyor. Olağanüstü canlı renk performansı ve tüm ayrıntılar, Axen HD Ready televizyon ile daha keyifle izleniyor.

Her Açıdan Mükemmel

  • Ekran Boyutu: 24 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük: HD Ready 1366 x 768

Tüm Sesleri Duyacaksınız

Axen 24″ uydu alıcılı LED TV, donanımında bulunan her biri 8 W çıkış gücüne sahip iki hoparlör yardımıyla, film sahnelerindeki efekt ve sesleri, tüm netliği ile hissettiriyor. Daha fazla ses ayrıntısı hissetmek için, donanımda bulunan HDMI girişlerini kullanarak harici ses sistemi kaynaklarını da televizyona bağlamanız mümkün hale getiriliyor. Axen televizyon ile birlikte ambalaj içeriğinde, fonksiyonel uzaktan kumanda aleti, detaylı kullanım özelliklerinin anlatıldığı kullanım kılavuzu ve ürünün garanti belgesi de yer alıyor.

Ekonomik LED TV

Fonksiyonel ve hesaplı bir ürün olarak tasarlanmış Axen TRAXLED024118700 televizyon modeli, ekonomik fiyatlarla satışa sunulmasının yanında enerji tasarrufu sağlayan bir ürün olarak da dikkat çekiyor. Ürünün hem çalışma esnasında hem de stand-by konumda harcadığı düşük enerji, ürünün pozitif özellikleri arasındaki yerini alıyor. Ürünün LED panel ekranı, derin siyah renk tasarımı ve ışığı kusursuz yansıtma özellikleri taşıyor. LED ekran, canlı ve net renkler sunulmasında katkı sağlarken diğer birçok ekran tipine oranla daha düşük enerji tüketimiyle de biliniyor.

Çevre Birimlerle Bağlantı

Axen televizyonun tasarımında, birçok farklı aktarım özelliğine sahip giriş yuvaları bulunuyor. 3 adet HDMI giriş yuvasına sahip Axen televizyon, ses ve görüntü sistemlerini en hızlı ve en kusursuz biçimde geniş ekrana yansıtmayı başarıyor. USB, SCART, AV girişleri, farklı kaynaklardan sesli ve görüntülü, video, dijital fotoğraf ve müzik dosyaları gibi verileri televizyona aktarmanıza katkı sağlıyor. Ürünün şık tasarımı, evinizde ya da ofisinizde kullanım için estetik bir görünüme sahip. İnce tasarımı, çift taraflı konumlandırılmış V tipi ayak tasarımı, dengeli bir duruş pozisyonu gerçekleştiriyor. İdeal donanım özellikleri, oldukça hesaplı fiyatları ile satışa sunulan Axen televizyon, ikincil televizyon arayışında en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

Çözünürlük: 1366×768

Model: 24 Uydulu Led

Garanti Süresi: 2 Yıl

Ses Çıkış Gücü: 2×8 W

Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı): Yok

Girişler: USB, Scart, HDMI, AV

Scart: Var

HDMI Girişi: 3 Adet

Ekran Boyutu (inç/cm): 24″/61 cm

Ekran Formatı: 16:9

Kulaklık Çıkışı: Yok

Smart TV: Yok

3D: Yok

Çözünürlük Tipi: HD Ready

Marka: AXEN

Panel Tipi: Düz (Flat)

Panel Türü: Led

Ürün Menşei: TÜRKİYE 

 

Marka Axen
 

Ambilight Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 1366 x 768
Çözünürlük HD
Dahili Uydu Alıcı Var
DLNA Yok
Ekran Ebatı 24 inç / 61 cm
Ekran Formatı 16:9
Garanti Tipi Axen Garantili
Giriş / Çıkış Portları Kulaklık, Scart, USB, VGA
Görüntü Tarama Hızı 50 Hz
Görüntü Teknolojisi LED
İşletim Sistemi Yok
Model Yılı 2016
Pc Bağlantısı Var
Scart Var
Ses Çıkışı 6 W
Smart TV Yok
Tuner Yok
Wi-Fi Yok

 

Content retrieved from: https://www.hepsiburada.com/axen-traxled024118700-24-61-ekran-uydu-alicili-led-tv-p-HBV000006HXAZ.

, Yorumcu 0 Yorum 207 0

Yorum Yap