Yorum Yap

Axen 28″ 70 Ekran LED TV Yorumları

Axen 28″ 70 Ekran LED TV

Uygun fiyatlı ve yüksek teknolojiye sahip ürünler tasarlayan Axen, 28″ ekran genişliğine sahip modeliyle film, dizi ve maç keyfinizi ikiye katlıyor. Ürünün sahip olduğu PC girişleri sayesinde, oyun konsolları ile rahatlıkla çalışabilen televizyon modeli, çok yönlü ve işlevsel bir ürün olma niteliği taşıyor. Axen 28″ 70 ekran HD Ready LED TV, fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımı ile büyük beğeni kazanıyor. Ürünün çok hesaplı bir fiyatla satışa sunuluyor olması, ayrıca Axen 28″ televizyonu ideal bir seçim haline getiriyor.

HD Görüntü Kalitesi

  • Daha fazla parlaklık ve daha fazla canlılık aktaran HD Ready teknolojisi, Axen 28″ televizyonun öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.
  • Ürünün Headphone Output özelliği ile sinema ve film deneyimini, en yüksek ses kalitesinde özelleştirebilirsiniz.
  • Media Player özelliği bulunan Axen 28″ televizyon ile USB üzerinden film, oyun ve müzik listelerinizi, geniş ekranda deneyimleme fırsatı yaratılıyor.
  • 2 adet HDMI giriş yuvasına sahip olan televizyona, farklı ses ve görüntü cihazları entegre ederek, yüksek kalitede ses ve görüntü kalitesine sahip film ve videoları seyretme imkânı bulabilirsiniz. HDMI girişi ayrıca, farklı ses sistemi kaynaklarını da dilerseniz televizyonla aynı anda çalıştırma imkânı tanıyor.
  • 16:9 sinematik ekran formatına sahip olan Axen 28″ 70 ekran HD Ready LED TV, dizi ve filmleri adeta sinema salonunda izlediğiniz hissini yaratıyor.
  • Dahili uydu alıcı sistemi bulunmayan Axen televizyona, farklı dijital yayın kaynakları ve uydu alıcıları ile bağlantı sağlayarak, yüzlerce yerli ve yabancı kanalı izleme keyfi edinebilirsiniz.

Sade ve Yalın Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 28″
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük: HD 1366 X 768 piksel

Çoklu Bağlantı

Axen 28″ 70 ekran HD Ready LED TV, USB ve HDMI giriş noktalarının yanı sıra Scart bağlantı yuvası özelliğine de sahip. Farklı cihaz tiplerine uygun olarak geliştirilmiş birbirinden farklı giriş yuvaları, hem güncel hem de geleneksel elektronik cihazlarınız ile bir arada uyumlu çalışması için, çok yönlü olarak tasarlanıyor. Scart yuvası, hem sesli hem de görüntülü cihazlarınız için, yüksek hızda aktarım gücü ve net bir performansla işlev sağlıyor. Axen 28″ HD LED televizyonu satın aldığınızda, ürünün ambalaj içeriğinde televizyonun yanı sıra, uzaktan kumanda aleti, detaylı kullanım özelliklerinin anlatıldığı kullanım kılavuzu ve garanti belgesi de çıkıyor.

Ergonomik ve Şık Tasarım

Siyah dış yüzeye ve ince bir çerçeve tasarımına sahip olan Axen 28″ 70 ekran HD Ready LED TV, evinizin ya da ofisinizin modern dekorasyon stili ile uyum sağlıyor. İnce ve zarif tasarımı, ürünün hem stand üzerinde hem de duvarda monte edilmiş olarak kullanımında, başarılı bir performans sergiliyor. Stand üzerinde kullanımda dengeli bir duruş sağlayan ergonomik ayaklar, televizyonun iki alt yanında konumlandırılıyor. Her açıdan net ve görüntü kaybına uğramadan televizyon izlemenize olanak tanıyan LED ekran, düz (Flat) tasarımıyla daha da işlevsel bir hale getiriliyor.

Daha Canlı Sesler

Her biri 10 W çıkış gücüne sahip 2 adet hoparlör sistemi olan Axen 28″ 70 ekran HD televizyon, film, dizi ve maç keyfini yepyeni bir boyuta taşıyor. Oyun oynarken en heyecanlı ses efektlerini daha gerçekçi duymanız için tasarlanan Axen televizyon, USB üzerinden izleyebileceğiniz müzik listeleriniz için de bambaşka bir keyif sunuyor. Axen 28″ HD LED televizyonu, evinizde ve iş yerinizde rahatlıkla kullanabilir, ikincil bir televizyon ihtiyacında ekonomik ve yüksek performanslı bir ürün olarak tercih edebilirsiniz.

 

“28’’ 70 ekran
Hd ready
Media player
2*hdmı
2*usb
1*pc ın
1*scart
Headphone output
Mega kontrast”

 

Marka Axen
 

Ambilight Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 1366 x 768
Çözünürlük HD
Dahili Uydu Alıcı Yok
DLNA Yok
Ekran Ebatı 28 inç / 72 cm
Ekran Formatı 16:9
Garanti Tipi Axen Garantili
Giriş / Çıkış Portları Scart, USB, VGA
Görüntü Tarama Hızı 50 Hz
Görüntü Teknolojisi LED
HDMI Girişleri 2
İşletim Sistemi Yok
Model Yılı 2017
Pc Bağlantısı Var
Scart Var
Ses Çıkışı 6 W
Smart TV Yok
Tuner Yok
Wi-Fi Yok

Content retrieved from: https://www.hepsiburada.com/axen-28-70-ekran-led-tv-p-HBV00000499RW.

, Yorumcu 0 Yorum 205 0

Yorum Yap